Fagerhults golvlampa

Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULTS, golvlampa, ca 1980-tal, stomme i förkromad stål, vitlackerad skärm - mitt samt fot, etikettmärkt samt numrerad 63602 undertill, höjd ca 131 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

709672

2019-12-02