Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): "Hus i landskap", signerad och daterad 42, olja på pannå, 32 x 40 cm
709684
2019-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här