Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): "Hus i landskap", signerad och daterad 42, olja på pannå, 32 x 40 cm

709684

2019-12-03