Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
300 EUR
SIDOBORD, Zeus, Console Slim, design Maurizio Peregalli, 100 x 25 cm, höjd 100 cm
Bruksslitage, skador.
709713
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här