Zeus sidobord Console Slim

Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim
Zeus sidobord Console Slim

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

300 EUR

SIDOBORD, Zeus, Console Slim, design Maurizio Peregalli, 100 x 25 cm, höjd 100 cm

Bruksslitage, skador.

709713

2019-12-06