Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
OKÄND KONSTNÄR, allegoriskt motiv, olja på duk, 183x117 cm
färgbortfall, restaureringar, skador, krackelyr
709725
2019-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här