Larke resegarderob

Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob
Larke resegarderob

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LARKE, resegarderob, 1970/80-tal, marinblå polyester med vävda band i grönt, beiget, rött, inredning med flertalet fack, ihopfälld med måttet ca 45x60x22 cm

Bruksslitage, ytsmuts

709748

2019-12-13