Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, s.k. "Lejaur", nyrenässans, urtaval i alabaster, förgylld dekor, bronserad, höjd ca 66x50 cm, pendel finns

Sprickor, slitage, nyckel saknas

709762

2019-12-05