Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, s.k. "Lejaur", nyrenässans, urtaval i alabaster, förgylld dekor, bronserad, höjd ca 66x50 cm, pendel finns
Sprickor, slitage, nyckel saknas
709762
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här