Bricka i silver Karl Anderson, Stockholm, vikt 733

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKA, silver, Karl Anderson, Stockholm, 1919, diamater ca 30 cm, total vikt ca 733 g

Graverad, slitage i form av repor

709765

2019-12-02