Lea Kauppi oljemålning

Lea Kauppi oljemålning
Lea Kauppi oljemålning
Lea Kauppi oljemålning
Lea Kauppi oljemålning
Lea Kauppi oljemålning
Lea Kauppi oljemålning
Lea Kauppi oljemålning
Lea Kauppi oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

LEA KAUPPI (1917-1999) "Mot jämnställdhet", signerad samt daterad -80, olja på duk, 40x31 cm

709769

2019-12-03