Rörstrand keramik

Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik
Rörstrand keramik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND kermik 3 delar, skål vas, Drejargruppen, BORDSUR i porslin, bordsur Sylvia Leuchovius, Rörstrands Ateljé, monogramsignerad.

Bordsur med nagg på baksidan ej funktionstestat

709775

2019-12-02