Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖIA, takarmatur, 1900-talets andra hälft, kromad och förgylld stomme, behängd med gjutna glasbittar, 18 ljuspunkter, höjd ca 93, diameter 65 cm

709787

2019-12-03