Cadovius & Fjeldsøe Mygge soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

POUL CADOVIUS & SUSANNE FJELDSØE, ´´Mygge´´ soffbord, 1970-tal, Cado, Danmark, trumpetunderrede och kantlist i polerad aluminium, mönstrad skiva i akrylemalj, brickmärkt, höjd ca 49 cm, diameter ca 120 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

709803

2019-12-12