Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASK, 1960-tal, Kamerun, träskuren och pigmenterad, längd ca 40 cm
Provveniens: Gåva till nuvarande ägaren på 1960-talet
709807
2019-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här