Olle Ohlsson sterlingsilver broschnål

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE OHLSSON, sterlingsilver, broschnål, i form av humla, stämplad för Olle Ohlsson, Stockholm, 1900-talets slut, i originalask, humlans längd ca 2,5 cm, vikt ca 11,6 g

709810

2019-12-03