Ginger dockor och kläder

Ginger dockor och kläder
Ginger dockor och kläder
Ginger dockor och kläder
Ginger dockor och kläder
Ginger dockor och kläder
Ginger dockor och kläder

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GINGER DOCKOR, 3 st, 1950-tal, olika modeller, 3 originalaskar med kläder, diverse skor, hattar kläder samt produkttblad

Bruksslitage

709816

2019-12-14