Soffbord "Butlers Tray"
2019-12-23
709819
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, Butlers Tray, mahogny med mässingsbeslag, 1900-talets andra hälft, höjd ca 110x80 cm,
mindre repor på underredet