Oidentifierad konstnär Tsar porträtt

Klubbat för:

1 600 EUR

Utropspris

400 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Tsar Alexander II, signerad SP 1908, olja på duk, 49x37 cm

709829

2019-12-03