Pallar Hugo Lundahl Stockholm

Pallar Hugo Lundahl Stockholm
Pallar Hugo Lundahl Stockholm
Pallar Hugo Lundahl Stockholm
Pallar Hugo Lundahl Stockholm
Pallar Hugo Lundahl Stockholm
Pallar Hugo Lundahl Stockholm

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

PALLAR, 1 par, Hugo Lundahl, Stockholm, 1900-talets andra kvartal, stålrör, sitsarna klädda med skinnimitation, brickmärkta, höjd 54,5 cm.

Slitage, rost.

709841

2019-12-13