Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
PALLAR, 1 par, Hugo Lundahl, Stockholm, 1900-talets andra kvartal, stålrör, sitsarna klädda med skinnimitation, brickmärkta, höjd 54,5 cm.
Slitage, rost.
709841
2019-12-13