Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra kvartal, målade, klädda med mönstrad textil, sitthöjd ca 39 cm.

Bruksslitage, senare målning samt klädsel.

709842

2019-12-13