Edition noël Cartier Must de Cartier armbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CARTIER, Must de Cartier, armbandsur, Tank modell, troligen 1980-tal, quartzverk, förgyllt sterlingsilver, 20 micron, mineralglas, krona med sockertoppsslipad safir, senare präglad rem ej original, serie nr. 6150930, ca 22x24 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Behov av batteribyte. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

709858

2019-12-08