Edition noël Cartier Must de Cartier armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARTIER, Must de Cartier, armbandsur, Tank modell, troligen 1980-tal, quartzverk, förgyllt sterlingsilver, 20 micron, mineralglas, krona med sockertoppsslipad safir, senare präglad rem ej original, serie nr. 6150930, ca 22x24 mm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage. Behov av batteribyte. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
709858
2019-12-08