Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MARTIN JABLONSKI (1801-c.1870): Porträtt, signerad och daterad 1861, olja på duk, ca 73x59 cm

Duklaning, retushcer, krackelerad

709863

2019-12-05