Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, Åtvidabergs snickerifabrik, teakfanér, höjd ca 77, 160 x 80 cm
Repor, märken, slitage
709866
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här