Skrivbord Åtvidaberg 1900-talets mitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, Åtvidabergs snickerifabrik, teakfanér, höjd ca 77, 160 x 80 cm

Repor, märken, slitage

709866

2019-12-08