Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CIGGARETTETUI samt ETUI FÖR TÄNDSTICKOR, silver, 8,5 x 9,5 cm respektive 6 x 5 cm, total vikt 160 gram.
Slitage, repor.
709879
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här