Cigarettetui samt etui silver

Cigarettetui samt etui silver
Cigarettetui samt etui silver
Cigarettetui samt etui silver
Cigarettetui samt etui silver
Cigarettetui samt etui silver
Cigarettetui samt etui silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGGARETTETUI samt ETUI FÖR TÄNDSTICKOR, silver, 8,5 x 9,5 cm respektive 6 x 5 cm, total vikt 160 gram.

Slitage, repor.

709879

2019-12-14