Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNILLA ALLARD, fåtölj Cinema, Lammhults, stomme i förkromade stålrör, helstoppad sits och rygg, klädsel av svart skinn, modellen formgiven 1994, sitthöjd ca 42 cm

Skador: Bruksslitage

709886

2019-12-07