Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNILLA ALLARD, fåtölj Cinema, Lammhults, stomme i förkromade stålrör, helstoppad sits och rygg, klädsel av svart skinn, modellen formgiven 1994, sitthöjd ca 42 cm
Skador: Bruksslitage
709886
2019-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här