Skåp Mittens rike Carl Malmsten

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, "Mittens rike", Åfors möbelfabrik, 1950-tal, mahognyfanér, höjd ca 174, 90 x 41 cm

Mindre repor, märken förekommer

709890

2019-12-08