Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, "Mittens rike", Åfors möbelfabrik, 1950-tal, mahognyfanér, höjd ca 174, 90 x 41 cm
Mindre repor, märken förekommer
709890
2019-12-08