Skulptur / dörrstopp patinerad brons

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR / DÖRRSTOPP, 1900-tal, patinerad brons, i form av sittande gris, höjd 19, längd 17 cm

ruksslitage

709905

2019-12-03