José Gordillo oljemålning

José Gordillo oljemålning
José Gordillo oljemålning
José Gordillo oljemålning
José Gordillo oljemålning
José Gordillo oljemålning
José Gordillo oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSÉ GORDILLO (Spanien/Sverige, född 1940): Komposition, signerad, daterad a tergo 1970/71, olja på duk, ca 106 x 136 cm

Ramen sned

709907

2019-12-07