Mona Morales-Schildt "rumssmycken"

Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt
Mona Morales-Schildt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA MORALES-SCHILDT (1908-1999), 2 + 2 "rumssmycken", dekorativa små glasobjekt, 2 slipade, 2 svampliknande med underfång, signerade, höjder 5,5 respektive 11,5 cm

1 "svamp" med nagg i underkanten

709921

2019-12-10