Urnor Kina 1900-tal
2019-12-03
709923
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av fohundar i järnoxid, kalligrafi, höjd ca 14 cm
Krackelering, glasyrsprickor