Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

3 000 SEK

3 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Selva, Italien, tvådelat, fanérat med mahogny, överdel med vitrin, invändigt med hyllplan, underdel med skåpdörrar och lådor, etikettmärkt, höjd 214, 186x48 cm

Bruksslitage

709925

2019-12-03