Vitrinskåp
Klubbat för:
3 000 SEK
3 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Selva, Italien, tvådelat, fanérat med mahogny, överdel med vitrin, invändigt med hyllplan, underdel med skåpdörrar och lådor, etikettmärkt, höjd 214, 186x48 cm
Bruksslitage
709925
2019-12-03