Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JERZY POTRZEBOWSKI (Polen, 1921-1974): Motiv med katt, signerad, olja på duk, ca 60x46 cm
709930
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här