Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERZY POTRZEBOWSKI (Polen, 1921-1974): Motiv med katt, signerad, olja på duk, ca 60x46 cm

709930

2019-12-05