Tage Nordholm

Tage Nordholm
Tage Nordholm
Tage Nordholm
Tage Nordholm
Tage Nordholm
Tage Nordholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE NORDHOLM (1927-1990): Landskap, signerad Thage Nordholm, olja på duk, ca 52x57 cm

709932

2019-12-05