Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, tidigt 1900-tal, mediciform, bemålat gjutjärn, höjd ca 47, diamater 38 cm
Slitage, utomhuspatina/rost
709948
2019-12-03