Trädgårdsurnor 1-par

Trädgårdsurnor 1-par
Trädgårdsurnor 1-par
Trädgårdsurnor 1-par
Trädgårdsurnor 1-par
Trädgårdsurnor 1-par
Trädgårdsurnor 1-par

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, tidigt 1900-tal, mediciform, bemålat gjutjärn, höjd ca 47, diamater 38 cm

Slitage, utomhuspatina/rost

709948

2019-12-03