Sänggavlar

Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar
Sänggavlar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGGAVLAR 1 par, möjl Kurt Östervig, Danmark, 1950/60-tal, benställning av teak, höjd 67-85 cm, bredd 85-89 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, avslag, märken, långsidor saknas

709955

2019-12-19