Angelica Wiik färglitografi
2019-12-03
709963
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 22/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm