Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA MORALES-SCHILDT (1908-1999), Ventana, 1 vas samt 1 äggformat objekt, delvis slipat glas med underfång, omkring 1900-talets mitt, Kosta, signerade, höjder ca 11-12 cm
709964
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här