Lars Norrman färglitografi
Closed
2019-12-03
709973
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Mexikansk modell signerad Lars Norrman, färglitografi, 102/360, 100x65 cm
Med dedikation, veck