Lars Norrman färglitografi

Lars Norrman färglitografi
Lars Norrman färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Mexikansk modell signerad Lars Norrman, färglitografi, 102/360, 100x65 cm

Med dedikation, veck

709973

2019-12-03