Två oljemålningar Olle Nordberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): (2) Landskap med hus och man resp komposition med man och båtar, signerade, olja på pannå, ca 37x45 resp 32x40 cm

709987

2019-12-03