Spegel med trymå nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, med trymå, nyrokoko, 1800-talets slut, mahognyfanér, skurna detaljer, total höjd ca 242 cm (188+54), bredd ca 73 cm

Fanérskador

709989

2019-12-08