Soffa
2019-12-19
709991
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFA Klädsel i grönt läder, tresitsmodell, 1900-talets andra hälft, benställning saknas, längd ca 185 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, benställning saknas