Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFA Klädsel i grönt läder, tresitsmodell, 1900-talets andra hälft, benställning saknas, längd ca 185 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, benställning saknas

709991

2019-12-19