Tallrikar Coalport England

Tallrikar Coalport England
Tallrikar Coalport England
Tallrikar Coalport England
Tallrikar Coalport England
Tallrikar Coalport England
Tallrikar Coalport England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIKAR, 1 par, porslin, Coalport, England, 1880-tal, konturerade, dekor av porträtt, signerade AS, 24 cm.

Slitage.

710014

2019-12-14