Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Coalport, England, 1880-tal, konturerade, dekor av porträtt, signerade AS, 24 cm.
Slitage.
710014
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här