Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDETIFIERAD KONSTNÄR, motiv med segelbåtar, olja på duk, signerad samt daterad C Schmidt -88, mått ca 34x24 cm
Visst slitage på duk
710018
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här