Oidetifierad konstnär

Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDETIFIERAD KONSTNÄR, motiv med segelbåtar, olja på duk, signerad samt daterad C Schmidt -88, mått ca 34x24 cm

Visst slitage på duk

710018

2019-12-05