Stolar teak

Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, Danmark, ca 1950-tal, teak, sitsar klädda i konstläder, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage, repor, märken, en stol något ranglig

710028

2019-12-10