Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, Danmark, ca 1950-tal, teak, sitsar klädda i konstläder, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage, repor, märken, en stol något ranglig
710028
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här