Lisa Larson figurin blomsterkrans
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON (f. 1931): figurin, föreställande brunhårig flicka med blomsterkrans, 1990-talet, lergods, Gustavsberg, signerad Lisa L. Ateljé Sweden, höjd ca 19 cm
Smärre nagg på blomman i höger hand
710052
2019-12-05