Lauri Nila, Olja på pannå
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LAURI NILA (1898-1983): Komposition med båt, signerad Nila, samt a tergo Lauri Nila 1964 olja på pannå, ca 62x68 cm
Kuntoraportti
710059
Päivämäärä:
2019-12-05