Grindar

Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GRINDAR, 1900-talets första hälft, stomme i lackerat järnsmide, mått ca 122x100 cm

Bruksslitage

710073

2019-12-05