4 bokhyllor i riopalisander
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor, 4 st, 1960-tal, för Bodafors, samtliga tvådelade, varav 1, invändigt med barinredning och spegelglas, 1 med vitrindörrar, samtliga fanérade med riopalisander, gångjärn i mässing, flyttbara hyllor, höjd 190, 100x45, 60x45
Medföljer CITES-intyg för riopalisander
Bruksslitage
710075
2019-12-03