Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, CFC Silkeborg, Danmark, fanerad i jakaranda, sidorna med utdragbara skivor i svart laminat, höjd 50, 160x61 cm

CITES-intyg medföljer

710092

2019-12-16